SITODRUK

Jest to sprawdzona, wysokonakładowa technika wykonywania nadruków na odzieży. Daje możliwość odwzorowania kolorów Pantone lub nadruków pełnokolorowych.
Nadruki full kolor wykonujemy w technologii CMYK lub separacji spotowej.

Cały proces przygotowalni realizujemy w ciągu 2 godzin od chwili otrzymania plików.
Posiadamy 3 nowe automaty sitodrukowe, które dają nam wydajność 10.000 szt. na dobę.
Obecnie drukujemy, składamy i pakujemy koszulki automatycznie.

 

HAFT KOMPUTEROWY

Polecamy go szczególnie na czapki, koszulki polo, koszule, dresy, kurtki i bluzy polarowe. Wykonujemy również emblematy i aplikacje.

Posiadamy 3 nowe cyfrowe hafciarki przemysłowe marki "Brother", haftujące na gotowej odzieży, wykrojach i czapkach.

 

BEZPOŚREDNI DRUK CYFROWY

Posiadamy jedyny w Polsce przemysłowy ploter do drukowania na jasnych i ciemnych koszulkach. Dzięki temu możemy wykonywać mniejsze nakłady bardzo skomplikowanych nadruków. Uzyskujemy bardzo wysoką jakość wydruków zdjęciowych oraz bardzo skomplikowanych grafik. Nie ma ilości minimalnych, a terminy realizacji są bardzo krótkie. Nasze nadruki cyfrowe charakteryzują się wysoką odpornością na spieranie.

 

TRANSFER PLASTIZOLOWY

Nadruki termotransferowe polecamy na T-shirty i koszulki polo - w celu uzyskania wysokiej jakości przedruku. Wykonujemy je również na torbach, plecakach, parasolach, czapkach - tam gdzie nie ma możliwości druku sitem bezpośrednim. Możliwość druku do 6 kolorów.

 

FLEX i FLOCK

Nadruki wykonane tą techniką charakteryzują się wysoką trwałością i doskonałym pokryciem kolorem, nawet ciemnych tkanin. Brzegi nadruków są równe i niezwykle dokładne. W tej technologii możemy wykonywać nadruki jedno- lub dwukolorowe.

 

DRUK CYFROWY CIĘTY PO OBRYSIE

Pełnokolorowe nadruki na jasne i ciemne tkaniny. Wydruk jest wykonywany ploterem drukującym na specjalnym podłożu, a następnie wycinany po obrysie i przenoszony pod prasą na tkaninę. Nadruki charakteryzują się bardzo dużą trwałością i jakością. Dzięki temu, że nie wymagają dodatkowej przygotowalni można je wykonywać również w niskich nakładach.

 

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Wykonujemy wydruki ploterem Roland SP-540V o szerokości wydruku 132 cm na następujących mediach:

  • Papier plakatowy
  • Folia biała lub przezroczysta
  • Folia perforowana na szyby (One Way Vision)
  • Baner

Wydruki wykonujemy w rozdzielczości 360, 720 lub 1440 dpi.

Ponadto oferujemy systemy ekspozycyjne do wydruków (roll up) w formatach grafiki:

  • 80 x 200 cm
  • 100 x 200 cm.

Dysponujemy własnym studiem projektowym , gdzie w ciągu kilku godzin przygotowujemy program haftujący i wykonujemy próbę haftu do akceptacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
   ©2007 corporate image o firmie : produkty : katalog : technologie : kontakt powered by mindStorm