Firma Corporate Image skupia w jednym miejscu hurtownię odzieży reklamowej oraz profesjonalny serwis nadruków i haftu komputerowego. Jest to jedyna tego typu oferta w Warszawie, gdzie od ręki można kupić odzież oraz wykonać nadruk lub haft.

Corporate Image jest też oficjalnym dystrybutorem odzieży marek Stedman, Hanes, Fruit of the Loom, Promodoro i Elevate. W naszej ofercie znajduje się duży wybór: T-shirtów, koszulek damskich i dziecięcych, polo, koszul, czapek, bluz, polarów i kurtek.

Naszą misją jest szybkie i profesjonalne realizowanie produkcji odzieży reklamowej na zlecenie agencji oraz klientów indywidualnych.

Wszystkie nadruki i hafty są wykonywane od ręki w naszej siedzibie. W jednym miejscu wykonujemy projekty, przygotowalnię i realizujemy produkcję. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych klientów i zapewniamy odpowiednią jakość usług.

W naszej firmie można zamówić dowolną ilość nadruków lub haftów i wybrać odpowiedni model odzieży z naszych półek. Aby przyspieszyć proces produkcji i akceptacji Corporate Image oferuje unikalny serwis: prześlij logo mailem i umów się na spotkanie w celu obejrzenia próby. Jeśli nie masz czasu przyjechać do nas wyślemy do akceptacji zdjęcie pierwszej sztuki.

Sami realizujemy cały proces przygotowania produkcji: programy haftujące i przygotowalnię sitodrukową oraz 9 kolorową separację spotową do wydruku na koszulkach jasnych i ciemnych. Dzięki temu uzyskujemy najlepsze efekty, bo przygotowalnia jest idealnie dostosowana do możliwości naszych urządzeń. 
   ©2007 corporate image o firmie : produkty : katalog : technologie : kontakt powered by mindStorm